Alicja – tancerka

Alicja – tancerka

Swoją przygodę z tańcem zaczęła w 1 klasie szkoły podstawowej, zgłaszając się na zajęcia  z tańca towarzyskiego i latynoamerykańskiego. Brała czynny udział w każdym turnieju, który był dostępny. Po 5 latach odnalazła się w nowym stylu tanecznym –  hip hopie oraz szlifowała technikę modern jazz, który to podbił jej serce. Już od najmłodszych lat taniec dawał Alicji możliwość odreagowania stresu, bądź negatywnych emocji. Miała szansę występować na ringach podczas gal boksu wraz ze swoim składem. Można ją było zobaczyć również podczas meczów Piasta Gliwice w roli cheerliderki. Nagła kontuzja kolana sprawiła dwuletnią przerwę w karierze. Przyjaciółka namówiła ją na casting do Maraquji, uświadomiła , że ma szansę spełnić marzenia z dzieciństwa i dołączyć do rewii tanecznej.

Aby dalej rozwijać swoje umiejętności taneczne, Alicja rozpoczęła swoja przygodę z kolejnym stylem tańca- tym razem rurka i 20cm szklanki sprawdzają ją w stylu Exotic Dance ✨

Na co dzień studiuje pielęgniarstwo, aby w przyszłości móc pomagać innym. Poza tańcem i medycyną interesuje się motoryzacją. Często można ją spotkać na drogach podczas nocnych przejażdżek, bądź na zlotach samochodowych. Alicja czynnie działa przy sesjach zdjęciowych jako fotomodelka, zbierając przy tym coraz większe doświadczenie i portfolio. Bardzo lubi podejmować się nowych wyzwań i należy do osób kochających adrenalinę.

Teledyski z Alicją:
Marcin – https://youtu.be/9cj_KHvkQOs
Andre  – https://youtu.be/9aT0FrX_YLc
Vel evel – https://youtu.be/fb79rBN7phg

 
alicja