BEATA – manager, wokalistka, tancerka

Beata – manager, wokalistka, tancerka

Założycielka, pomysłodawca i manager MARAQUJA SHOW.

Wokalistka, tancerka, choreograf, projektantka, konferansjer.

Od najmłodszych lat przejawiała talent wokalny oraz taneczny. Szkoliła się pod okiem znakomitych specjalistów, co zaowocowało zdobyciem licznych nagród.

Swoją karierę sceniczną rozpoczęła w zespole Mirage. Występowała w takich zespołach jak: „Tatuash”, „Betti”, „Beti Blue” oraz „Betiber”, w którym śpiewa do dzisiaj.

Dąbrowski Teatr Elsynor – to właśnie w nim zadebiutowała w sztuce „Odwet” Bogusława Schaeffera. Spektakl w reżyserii Marka Wilka wystawiany był na deskach teatrów w całej Polsce i cieszył się olbrzymią popularnością. W 2008 roku założyła zespół „Maraquja” – pierwsze takie show wokalno-taneczne w Polsce .

Od 2015 roku wraz z Bernardem Kurzawą tworzą zespół „Betiber”, a ich singiel „Czy Bydziesz zy mnom” gościł na szczytach śląskich list przebojów przez kilkanaście tygodni.

W 2016 roku wraz z Pawłem Gołeckim zdobyła nagrodę w plebiscycie Radia Fest „Śląski Szlagier 2016” za przebój „Zbój Janosik”.

W 2018 roku została jurorem programu „All Together Now” emitowanego przez telewizję Polsat . Talent Show, którego gospodarzem był Igor Kwiatkowski, zdobył uznanie widzów.

W 2023 roku otworzyła Studio Tańca Maraquja. Gdzie dzieci, młodzież i dorośli mogą kształcić się pod okiem najlepszych specjalistów z różnych dziedzin tańca. W studio prężnie działają zajęcia z Akrobatyki w różnych grupach wiekowych.

Jej kreatywność i poczucie estetyki można zaobserwować podczas występów „Maraquji”, ponieważ 99% wszystkich kostiumów jest właśnie autorstwa Beaty. Wykonanie także leży po jej stronie, z mała pomocą dziewczyn występujących w zespole.

Jej przepisem na sukces jest pasja oraz wiara w to co się kocha 🙂

Teledyski z Beata:
Marcin – https://youtu.be/9cj_KHvkQOs
Szła dzieweczka – https://youtu.be/dEtYewv7G_k
Kocica – https://youtu.be/MWSLtsjRohU
Bayer Full i Boys – https://youtu.be/-oe3JiQXeqM
Andre -https://youtu.be/phczEO4VpSA
Andre – https://youtu.be/fgMOv8_6VMU
Marioo- https://youtu.be/piF_9IZvTXY
Ben Vito – https://youtu.be/qI5Q4BylQw8
Capitan Folk –  https://youtu.be/M5ViENtcMVY
Don Vasyl Andre – https://youtu.be/QNFneeLPGyY
Betiber – https://youtu.be/S35Ue3G9_ko

 

 
1 beata p