BEATA – manager, wokalistka, tancerka

BEATA – tancerka, wokalistka.

Założycielka, pomysłodawca i manager MARAQUJA SHOW.

 

Wokalistka, tancerka, choreograf, projektantka, konferansjer.

Od najmłodszych lat przejawiała talent wokalny oraz taneczny. Szkoliła się pod okiem znakomitych specjalistów, co zaowocowało zdobyciem licznych nagród.

Swoją karierę sceniczną rozpoczęła w zespole Mirage. Występowała w takich zespołach jak: „Tatuash”, „Betti”, „Beti Blue” oraz „Betiber”, w którym śpiewa do dzisiaj.

Dąbrowski Teatr Elsynor – to właśnie w nim zadebiutowała w sztuce „Odwet” Bogusława Schaeffera. Spektakl w reżyserii Marka Wilka wystawiany był na deskach teatrów w całej Polsce i cieszył się olbrzymią popularnością. W 2008 roku założyła zespół „Maraquja” – pierwsze takie show wokalno-taneczne w Polsce .

Od 2015 roku wraz z Bernardem Kurzawą tworzą zespół „Betiber”, a ich singiel „Czy Bydziesz zy mnom” gościł na szczytach śląskich list przebojów przez kilkanaście tygodni.

W 2016 roku wraz z Pawłem Gołeckim zdobyła nagrodę w plebiscycie Radia Fest „Śląski Szlagier 2016” za przebój „Zbój Janosik”.

W 2018 roku została jurorem programu „All Together Now” emitowanego przez telewizję Polsat . Talent Show, którego gospodarzem był Igor Kwiatkowski, zdobył uznanie widzów.

Jej kreatywność i poczucie estetyki można zaobserwować podczas występów „Maraquji”, ponieważ 99% wszystkich kostiumów jest właśnie autorstwa Beaty. Wykonanie także leży po jej stronie, z mała pomocą dziewczyn występujących w zespole.

Jej przepisem na sukces jest pasja oraz wiara w to co się kocha

 
 
beata1m