VIOLIN SHOW


 
Proponujemy Państwu występ utalentowanej  skrzypaczki, grającej solo, podczas pokazów tanecznych Maraquja, czy też z wokalistką. Bogaty repertuar skrzypcowy świetnie sprawdzi się na eleganckich weselach, eventach oraz jako live act w klubach muzycznych. 
To niezwykłe show zaspokoi nawet najbardziej wymagających odbiorców! Gwarantujemy doznania artystyczne na najwyższym poziomie, które na długo pozostaną w Państwa pamięci.
 
Program Maraquja Violin Show powstał z inicjatywy Alicji,  wszechstronnie utalentowanej instrumentalistki, która już od najmłodszych lat przejawiała ogromną miłość do muzyki. Swoją karierę rozpoczęła, w wieku 4-ech lat, już wtedy debiutując na dużej scenie. Trzy lata później rozpoczęła naukę w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. G. Fitelberga w Chorzowie. Warsztat doskonaliła pod okiem znakomitych profesorów, brała też udział w wielu kursach muzycznych. Ambicja oraz chęć wspinania się na kolejne szczeble kariery artystycznej nie pozwoliły jej na tym poprzestać. Alicja z wyróżnieniem ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II st. im F. Chopina w Bytomiu, a następnie zdobyła tytuł magistra sztuki na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. 
Jej show zachwyci każdego!
 
Demo:
www.youtube.com/watch?v=Dm03_2_YiP8
www.youtube.com/watch?v=lEAIG4iUus0
www.youtube.com/watch?v=HHkm81vRwRs