Paulina Cz. – tancerka, fire artist

Pamela – tancerka podestowa

 
Jeśli chcielibyście dowiedzieć się na ilu parkietach i w ilu klubach tańczyła – nie zliczycie Występowała na największych klubowych scenach nie tylko w Polsce, ale również za granicą.
Pamela udziela swojego wizerunku również w teledyskach oraz czynnie bierze udział jako modelka w sesjach zdjęciowych. Ważną dziedziną w jej życiu jest sport. Od najmłodszych lat wychowywała się na boisku, trenowała szermierkę oraz lekką atletykę. Jako młodziczka była reprezentantką swojego miasta i czynnie brała udział w zawodach, natomiast zawsze znajdywała czas na taniec. Swoje pasje taneczne rozwijała w różnych szkołach tańca pod okiem profesjonalistów, należała również do formacji tanecznej, która niejednokrotnie zajmowała najwyższe miejsca na podium.
Pamela pasjonuje się również sztukami walki, a oglądanie walk w oktagonie spowodowało, że sama trafiła na matę i poznawała tajniki boksu i kickboxingu. Gdyby tego było mało to największą pasją naszej indywidualistki są podróże. Grecja, Włochy i Chorwacja to ulubione miejsca Pameli na mapie Europy, natomiast Chicago jak powtarza to jej drugi dom po drugiej stronie oceanu, jednakże nie lubi zostawiać na długo swoich zwierzaków. W domu zawsze czekają na nią cztery kociaki, które wraz z rodziną Pamela adoptowała w miejskim schronisku.

 

 

 

 
pamela