Julia F. – tancerka

Julia F. – tancerka

Julia tańczy od 3 roku życia. Od przedszkola uczęszczała na zajęcia taneczne w Centrum Kultury. Z biegiem lat wzrastało jej zainteresowanie różnymi stylami tańca – klasycznym, nowoczesnym i ludowym. Mimo, że każdy z tych styli towarzyszy jej do dziś to właśnie taniec ludowy najbardziej skradł jej serce. Julia dumnie reprezentuje Zespół „Mały Śląsk” na scenach w Polsce i za granicą, tańcząc i śpiewając oraz promując polski folklor.

Doświadczenie zdobywała również podczas widowisk: „Tryptyk Powstańczy – Pamięć Ziemi” i „Maryja”, w których brała udział jako tancerka, przygotowana pod okiem Henryka Konwińskiego. Do jej głównych zainteresowań należą wizaż i kosmetologia, z tymi dziedzinami wiąże też swoją przyszłość zawodową, szkoląc się w tym kierunku.

W wolnym czasie zgłębia tradycje, historie oraz choreografie polskiego i światowego folkloru. Kocha podróżować, spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi, obcować z przyrodą i wędrować po górach. Julia na scenie czuje się jak ryba w wodzie, niezależnie od stylu tańca, jaki wykonuje. W każdy swój występ daje z siebie 110%!

 

Julie możecie zobaczyć w teledyskach:

Grande – „Bal” – https://youtu.be/dGjLGVXbHqI
Ben Vito – Tyrli Tyrli – https://youtu.be/7VFeyS3M574?list=PL9KWnhblEd24EQ1MXHxa8BUsCWcSLl60e

 
 
 
julia f