Małgosia – tancerka

Małgosia – tancerka.

 
Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.
Podczas studiów magisterskich na kierunku Wychowanie-Fizyczne kształciła się jako pedagog, specjalista odnowy biologicznej, instruktor tanecznych form aktywności ruchowej, instruktor pływania, oraz ratownik WOPR.
Jest osobą wszechstronnie uzdolnioną ruchowo. Przez kilka lat trenowała siatkówkę w klubie Azoty Chorzów, a także lekką atletykę, ale jej największą pasją okazał się ostatecznie taniec.
Pierwszy kontakt z tańcem miała w wieku 6 lat ucząc się w Katowickim Pałacu Młodzieży. Będąc studentką rozpoczęła współpracę z Damianem Holeckim – wokalistą, z którym występowała podczas tras koncertowych w całej Polsce przez ok 2 lata.
Najlepiej odnalazła się jednak w zespole Maraquja, z którym podjęła współpracę w 2011r. Była zaangażowana w przekształcanie 4 osobowego składu wokalno-tanecznego w znaną w całej Polsce rewię taneczną liczącą dzisiaj ok. 30osób. Jest autorem wielu choreografii z głównego programu artystycznego rewii.
Małgosia jest mamą 8 letniej Milenki i 5 letniej Ali, to dzięki ogromnemu wsparciu ze strony męża ciągle potrafi znaleźć czas na treningi i trasy koncertowe.
Może pochwalić się licznymi tytułami w wyborach miss. Wygrała m.in. wybory Bursztynowej Miss Polski 2009, oraz była półfinalistką Miss Polski 2010. Odnosiła również sukcesy w branży modelingowej.
Małgosia nienawidzi nudy, lubi nowe wyzwania, zwłaszcza te trudne i jest wytrwała w dążeniu do celu. Ostatnim podjętym z sukcesem wyzwaniem było rozpoczęcie regularnego morsowania, jesteśmy więc dumne z naszego zespołowego morsa!
gosia 3d